President:
Alejandro Salmerón Ortiz
Fallera Major:
Maria Jesús Pastor Calabuig
Vicepresident 1:
José Gabriel García de la Reina Jaén
Vicepresident 2:
Vicent Josep Montaner Ivars
Vicepresident 3:
Javier Jiménez Cardona
Vicepresdient 4:
Rubén Flores Motilla
Secretaria:
Leo Molina Candel

Vice-Secretaria:

Javier Tadeo Senén Carrascosa
Jaime Tarín Pérez

Tresorer:
Pedro Domenech de Antonio

Publicitat:

José Antonio Salmerón Rubio

Esports:

Juan Pérez Gancedo

Culinari:

José Navarro García
Francisco Perles Caudeli

Quotes i Loteries:
Salvador Contrí Ivars
Rosa Pastor Sospedra

Quotes Extra:
Rubén Flores Motilla
Pergamins:
Sonia Martí Ivars
Gema Català Devesa

Lingüística i Promoció del Valencià:

Noelia Vargas Sànchez

Protocol i dia de la Bandera:
José Miguel Morera Díaz
Cristina Gutiérrez Cann
Tania Carrió Ávalos

Casal:
Tania Carrió Àvalos
Cristina Benavente García
María Perles Perles
Rosa Pastor Sospedra

Activitats Diverses:

Vanessa Mucha
Tania Carrió Àvalos
Laura Rubio Masià
Toni Vargas Sànchez

Membres Junta Local Fallera:

Antonio Vargas Zurita
Juan Salvador Pérez Llópis

Vanessa Mucha
Laura Rubio Masià
Toni Vargas Sànchez

Artística:
Valentín Alcalà Martínez
Antonio García Santonja

Plantà i Cremà:
Antonio Vargas Zurita
Igualtat:
Tania Carrió Àvalos

Indumentària:

Noelia Vargas Sànchez

Premsa i Noves Tecnologies:

Laura Reig Balaguer

Valentín Alcalà Martínez

Adrián Martin García

Alba Giner Marco

Cristina Reig Balaguer

Bernardo Flores López

Clara Ferrer Oliver

Llibret i Cultura:

Alba Giner Marco
Valentín Alcalà Martinez
Laura Reig Balaguer
Adrian Martín García
Cristina Reig Balaguer

Cohets:

José Rubio Martínez

Infantils:
Elisabeth Ochoa Pérez
Cens i Recompenses:
Montse Cabot Pajarón
Aida Català Cabot

Festejos:
María Navarro García
Toni Vargas Sànchez
Cristina Benavente García
Elisabeth Ochoa Pérez
Borja Molina Padilla
Laura Rubio Masià
Maria Perles Perles
Rosa Pastor Sospedra
Sara María Giner Pérez
Esther Reig Ronda
Gala Leal Àrias
Josep Martí Puig

Junta Local Fallera:

Alejandro Salmerón Ortiz

Javier Tadeo Senén Carrascosa

Associació Cultural i Festiva Falla Districte Oeste

President:
Pepe Rubio Martinez
Vicepresident:
Javier Tadeo Senén Carrascosa
Secretari:
Pedro Jesús Domenech de Antonio
Vicetresorer:
Rubén Flores Montilla

Vocal preferent:

Alejandro Salmerón Ortiz

Vocals:

Jose Navarro García

Vicente José Montaner Ivars

Sisco Perles Caudeli

Antonio Garcia Santonja

Leo Castillo Berruti

Jose Miguel Morera

David Ochoa Pérez

1W7A8359.jpg
1W7A8065.jpg

2020

2021

Noa Dacosta

Fallera Major Infantil

Julio Ausina

President Infantil

Maria Jesús Pastor

Fallera Major

Alejandro Salmerón

Presdient

af65a7c2-c165-49b7-aeb6-453b6c03d18d.JPG

PATROCINADORS

logo costa blanca.png